logo

Zoznam výhercov cien z hlasovania verejnosti Zlatá minca 2013

 

Zájazd pre dve osoby na Maurícius

Andrea Dulová, Banská Bystrica

 

iPad

Anastázia Hošalová, Liptovská Teplá

 

Ročné predplatné denníka SME

Milan Oravec, Čabaj-Čápor

Katarína Šperka, Bratislava

Ľuboš Bartošík, Banská Bystrica

Michal Kubas, Bratislava

Tomáš Kročian, Chorvátsky Grob

Maroš Černý, Dubnica nad Váhom

Vladimí Jurenik, Bratislava

Michal Jantošovič, Bratislava

Daniel Sventek, Čadca

Jozef Brezovský, Nižná

Slávka Borziková, Poprad

Peter Šuranský, Turzovka

Marek Rusnák, Košice

Pavol Vejmelka, Trnava

Milan Illáš, Nitra

Peter Broniš, Bratislava

Josef Strýček, Valaliky

Ivan Kudlac, Košice

Jaromír Záruba, Trenčín

Alena Kurečková, Miroľa

Lukáš Moťovský, Bratislava

Ivana Zajíčková, Melčice

Branislav Hajtmanek, Pezinok

Jozef Tabačák, Bratislava

Vlado Bútora, Nitra

Alena Scheerová, Spišská Nová Ves

Izabella Szpeváková, Tvrdošovce

Júlia Majer Vavreková, Spišská Nová Ves

Veronika Andrássyová, Jánovce

Zuzana Rausová, Budmerice

Ľudmila Dudičová, Budkovce

Jozef Marčok, Trenčín 5

Martina Orosová, Košice

Martin Kusovský, Horná Streda

Peter Kulich, Kolárovo

Mária Kimličková, Považská Bystrica

Silvester Krč, Prievidza

Anna Vargová, Šahy

Jozef Králik, Nitrianska Blatnica

Martina Holecová, Bratislava

Jozef Vavrek, Banska Bystrica

Michal Cvoliga, Hlohovec

Vladimír Dojčák, Trstené pri Hornáde

Marcel Kubinský, Poprad

Veronika Moravíková, Púchov

Daniela Kundeková, Svit

Ľuboš Kmeť, Prievidza

Eva Krištofičová Bratislava

Vladimír Hrivňák Martin

Andrea Perunová, Báb

Zoltán Nagy, Komárno

Iveta Reľovská, Prešov

Ivan Saktor, Banská Bystrica

Beata Bacharová, Pezinok

Martina Mandáková, Šamorín

Andrea Ligačová, Bratislava

Robert Stec, Prešov

Tomas Dittrich, Partizánske

Ján Chovanec, Kalná nad Hronom

Magdalena Zmarzlaková, Trstená

Robert Bíro, Bratislava

Marta Karpathyová, Košice

Marek Lichvar, Prešov

Silvia Svitková, Banská Bystrica

Ján Kniez, Lovčica-Trubín

Martin Mráz, Zlaté Moravce

Zsolt Jončev, Rimavská Sobota

Jana Korcová, Banská Bystrica

Peter Nikodem, Bratislava

Martin Mikula, Prievidza

Ľudmila Moleková, Zvolen

Lukáš Valach, Zvolen

Juraj Belej, Radvaň nad Laborcom

Peter Oravec, Bratislava

Valéria Stanová, Biely Kostol

Monika Mrázová, Nitra

Peter Lakota, Poltár

Růžena Spaleková, Žilina

Klára Podhorská, Sládkovičovo

Marek Blažek, Rajec

Vladimír Poliak, Tŕnie, okres Zvolen

Zuzana Panáková, Bratislava

Marta Patucová, Bratislava

Peter Kulha, Rimavská Sobota

Stanislav Bebjak, Bratislava

Martin Gallik, Kežmarok

Peter Bedocs, Bratislava

Rastislav Vajduľák, Tvrdošín

Lucia Younisová, Bratislava

Jozef Hargaš, Bratislava

Zuzana Slobodová, Bratislava

Dominika Vlčková, Liptovský Mikuláš

Jozef Babič, Sečovce

Dominik Filipp, Ružomberok

Martina Šimáková, Párnica

Josef Gomolčák, Bratislava

Matej Hirják, Humenné

Juraj Stevonka, Dolný Kubín

Stanislav Jurcak, Bratislava

Marek Ilkovič, Prešov

Robert Kucharovic, Rovinka

RNDR. Miroslava Kordošová, PhD., Bratislava

Jaroslava Budošová, Šenkvice

Daniela Stieranková, Šaľa

Martin Kulich, Hlohovec

Jaroslav Buroň, Trstená

Ján Galschneider, Veľká Lomnica

Dominika Franeková, Košice

Vladimír Fábry, Bratislava

Gabriel Szabó, Hrubý Šúr

Ján Rudačko, Strážske

Cyril Figmik, Košice

Stanislav Goceliak, Brezno

Jozef Gercak, Prešov

Eva Stanková, Podkonice

Valéria Gondová, Bratislava

Mária Hančariková Oksošová, Spišská Belá

František Šodor, Komárno

Alena Čierna, Zvolen

Štefan Kondé, Komárno

Dominik Svorad, Nitra

Lucia Lehotová, Bratislava

Jana Balogová, Stupava

Mária Kleinová, Gelnica

Marek Schneidgen, Topoľčany

Štefan Šišlák, Bratislava 2

Lenka Čačková, Michalovce

Blanka Kandráčová, Prešov

Ivan Souček, Banská Bystrica

Andrej Mačica, Žilina

Drahoslav Horváth, Bratislava

Marek Orovnicky, Zlaté Moravce

Ernest Jeck, Rovinka

Dominik Baculák, Klin

René Orgoň, Senica

Martin Martančík, Liptovský Mikuláš

Peter Kytka, Hlohovec

Boris Talajka, Bratislava

Gabriela Taricsová, Komárno

Jozef Martinka, Martin

Ladislav Pongó, Košice

Patrik Kunec, Liptovský Hrádok

Martin Tuľák, Rakovec nad Ondavou

Lukáš Valent, Vráble

Marek Klimcik, Brezno

Štefan Drozd, Kremnica

Gyorgyi Kapusta, Želiezovce

Zuzana Fojtíková, Pezinok

Gabriela Bičanová, Žilina

Martin Kovac, Chorvátsky Grob

Milan Májovský, Bratislava

Robert Hluzak, Čadca

Anna Mikulčíková, Brezová pod Bradlom

Erika Tóthová, Nitra

Júlia Sabolová, Košice

Jitka Harťanská, Bratislava

Anna Hrebeňáková, Svidník

Vladimír Ferenčík, Kežmarok

Miloš Bendík, Vyšná Slaná

Gabriel Srnánek, Rudník

Peter Fabian, Košice

Ján Sáňka, Detva

Marek Krajanec, Spišská Belá

Martin Zbořil, Skalica

Jozefína Bačová, Myjava

Adriana Kariková, Bratislava

Daniela Jurčová, Trenčianske Stankovce

Filip Kovář, Bratislava

Vladimír Šesták, Bratislava

Bohuslav Rafanides, Banská Bystrica

František Házi, Krížova Ves

Rastislav Senko, Jakubany

Denisa Čorovčáková, Košice

Peter Jehlár, Bratislava

Andrea Hodermarská, Sliač

Katarína Jusková, Michalovce

Milada Hurtová, Sklené Teplice

Jozef Starovič, Bratislava

Milan Horník, Bratislava

Katarína Bútorová, Lučenec

Jana Jeziková, Rovinka

Katarína Valentíková, Piešťany

Ľudmila Čeheľová, Pavlovce nad Uhom

Jozef Chamula, Detva

Pavol Korček, Trnava

Richard Katunský, Stupava

Maroš Dvorský, Ružomberok

Mário Hanták, Púchov

Silvia Čarnogurská, Veľká Lomnica

Peter Valkučák, Svidník

Ružena Fričová, Bratislava

Ján Kurdila, Michalovce

Tibor Surový, Rovensko

Jan Sala, Celovce

Viola Slišková, Nitra

Miroslava Jancovicová, Topoľčany

Richard Löffler, Trnava

Eva Usačevová, Bratislava

Tomáš Ploszek, Piešťany

Ján Perduk, Košice

Ondrej Gažo, Krpeľany

Anton Šubert, Pezinok

 

Hlasujte za najlepší finančný produkt a vyhrajte:



Zájazd pre dve osoby na Maurícius



Tablet iPad

Predplatné denníka SME

najčítanejšie
  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní

Generálny partner


Mediálny partner

Odborný partner